Fish Tales

Základní informace

Výrobce:Bally
Rok výroby:1992
Vyrobeno kusů:13 640
Hodnocení (IPDB.org 3/17):8,0/10
Skvělý arkádový pinball s živou rybou na backboxu a jednoduchým multiballem.

Jak hrát

Představte si plunger ve tvaru rybářského prutu, naviják v levé části playfieldu, člun s captive ballem a divokou rybu ve vrchní části backboxu. To vše umocněno perfektní grafikou s rybářskou tématikou, skvělými hláškami na playfieldu, ulhaným rybářem a country soundtrackem. Ano! Jako další stroj tu máme Fish Tales od společnosti Williams, který byl vyroben v roce 1992 v počtu 13.640 kusů. Přijde Vám jeho design povědomý? To bude tím, že se jedná o stejného designéra majícího na svědomí i grafiku pro Popeye, kterého máme taktéž v kolekci. Ti bystřejší si jistě všimnou i flipperů, které disponují logem blesku, označujícím flippery, které jsou o 1/8 palce kratší než běžné flippery. Dle designéra Marka Ritchieho se jedná o požadavek Evropských distributorů.

Co se týče pravidel, tak klíčovou funkcí je samozřejmě multiball, který spustíte zalockováním třech ballů do „Caster´s Club“ v pravé části playfieldu. Jackpot pak rozsvítíte dalším zásahem „Caster´s Club“ a pro jeho získání je třeba trefit levou dráhu. Pro dvojnásobnou hodnotu jackpotu je nutné zasáhnout „Caster´s Club ještě jednou“. Zasáhněte třikrát jackpot pro získání super jackpotu.

Další důležitou funkcí je tzv. „Fish Finder“, který můžete aktivovat rozsvícením L - I - E ve vrchní části playfieldu. Jedná se o losování, které spustíte následným zásahem levé dráhy. Losuje se z několika odměn (

Jako vždy jsme uvedli jen základní rady. Vše ostatní je jen na Vás.