Naše služby

Chcete půjčit nebo opravit flipper?

Momentálně bohužel nejsme schopni poskytnout dlouhodobý pronájem flipperu do podniku. Ohledně krátkodobých pronájmů se na nás neváhejte obrátit.

Rádi vám zapůjčíme na firemní večírky, společenské akce, party, focení, natáčení a jiné. Flippery se mohou hodit i na jednání se zahraničními partnery z USA, protože jsou tam velmi oblíbené. Ve všech našich strojích jsou instalovány mincovníky, ale v případě zájmu není problém nastavení provozu na tzv. "Free play" tedy bez nutnosti vkládání mincí. Ke každému našemu stroji Vám dodáme návod s radami v češtině. Součástí dodávky je samozřejmě i pravidelný servis a poradenství. Většina závad je vyřešena do 24 hodin od nahlášení. Naší specializací jsou flippery značek Williams, Bally, Data East a Sega.

Zabýváme se i servisem a prodejem náhradních dílů. V případě zájmu provedeme opravy přímo ve Vaší provozovně. Většinu součástek dodáme do jenoho týdne.

Veškeré služby provozujeme po celé České Republice s možností komunikace v angličtině. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na 603 84 48 47 nebo na emailu hrajte@flippery.cz. Odpovíme tak rychle, jak to půjde.

Naše servisní zakázky a repase

Star Wars (Data East)

Pinball Star Wars od Data East je velmi krásný stůl s kultovním tématem - na stole nechybí R2D2 ani Hvězda smrti.

Stůl se k nám dostal v poměrně dobrém stavu, takže došlo ke kompletnímu čištění, výměně gum, nahrazení žárovek LEDkami a opravě drobných závad.

realizace 08/2018

WWF Royal Rumble (Data East)

Kdo by neznal Hulka Hogana. Pinball WWF Royal Rumble je zábavný arkádový flipper s wrestlingovým tématem.

Tento pinball jsme získali ve velmi dobrém stavu, k jeho nasazení do Joysticku tedy stačilo pouze zevrubné čištění a ošetření playfieldu, výměna gum a LED žárovek a oprava drobných chyb.

realizace 11/2017

Lethal Weapon 3 (Data East)

Kdo by neznal detektivy Murtauga a Riggse a jejich akční příběhy.

Práce na pinballu Lethal Weapon byla velmi speciální - majitel se rozhodl pro výrobu zcela nového kabinetu a kompletní repasi všech zbylých dílů. Proběhlo kompletní čištění, osázení nových plastů, gum a LED žárovek a navíc kompletně nový lak playfieldu.

realizace 2018

Demolition Man (Williams)

Tento oficiálně licencovaný pinball s Wesley Snipesem na backboxu patří do Williams SuperPin kolekce (widebody).

Tento stůl prošel kompletní repasí vyjma lakování playfieldu - kompletní demontáž a vyčištění, kompletní kontrola, výměna všech gum, LED žárovek, poškozených plastů, propájení všech kontaktů, výměna flipper kitů, pouzder cívek a dorazů.

realizace 08/2016