Naše služby

Chcete půjčit nebo opravit flipper?

Poskytujeme služby jak krátkodobého pronájmu - na firemní akci, tak i dlouhodobý pronájem do vašeho podniku s kompletním servisem.

Rádi vám zapůjčíme na firemní večírky, společenské akce, party, focení, natáčení a jiné. Flippery se mohou hodit i na jednání se zahraničními partnery z USA, protože jsou tam velmi oblíbené. Ve všech našich strojích jsou instalovány mincovníky, ale v případě zájmu není problém nastavení provozu na tzv. "Free play" tedy bez nutnosti vkládání mincí. Ke každému našemu stroji Vám dodáme návod s radami v češtině. Součástí dodávky je samozřejmě i pravidelný servis a poradenství. Většina závad je vyřešena do 24 hodin od nahlášení. Naší specializací jsou flippery značek Williams, Bally, Data East a Sega.

Zabýváme se i servisem a prodejem náhradních dílů. V případě zájmu provedeme opravy přímo ve Vaší provozovně. Většinu součástek dodáme do jenoho týdne.

Veškeré služby provozujeme po celé České Republice s možností komunikace v angličtině. V případě zájmu nás prosím kontaktujte na 603 84 48 47 nebo na emailu hrajte@flippery.cz. Odpovíme tak rychle, jak to půjde.

Naše servisní zakázky a repase

Star Wars (Data East)

Pinball Star Wars od Data East je velmi krásný stůl s kultovním tématem - na stole nechybí R2D2 ani Hvězda smrti.

Stůl se k nám dostal v poměrně dobrém stavu, takže došlo ke kompletnímu čištění, výměně gum, nahrazení žárovek LEDkami a opravě drobných závad.

realizace 08/2018

WWF Royal Rumble (Data East)

Kdo by neznal Hulka Hogana. Pinball WWF Royal Rumble je zábavný arkádový flipper s wrestlingovým tématem.

Tento pinball jsme získali ve velmi dobrém stavu, k jeho nasazení do Joysticku tedy stačilo pouze zevrubné čištění a ošetření playfieldu, výměna gum a LED žárovek a oprava drobných chyb.

realizace 11/2017

Lethal Weapon 3 (Data East)

Kdo by neznal detektivy Murtauga a Riggse a jejich akční příběhy.

Práce na pinballu Lethal Weapon byla velmi speciální - majitel se rozhodl pro výrobu zcela nového kabinetu a kompletní repasi všech zbylých dílů. Proběhlo kompletní čištění, osázení nových plastů, gum a LED žárovek a navíc kompletně nový lak playfieldu.

realizace 2018

Demolition Man (Williams)

Tento oficiálně licencovaný pinball s Wesley Snipesem na backboxu patří do Williams SuperPin kolekce (widebody).

Tento stůl prošel kompletní repasí vyjma lakování playfieldu - kompletní demontáž a vyčištění, kompletní kontrola, výměna všech gum, LED žárovek, poškozených plastů, propájení všech kontaktů, výměna flipper kitů, pouzder cívek a dorazů.

realizace 08/2016